149 CAFÉ OPERA, "THE BAR", 1980-2001

3618a_8db7265c0a7d576_med.jpeg
  • 3618a_8db7265c0a7d576_sm.jpeg
  • 3618b_8db7265bfef793d_sm.jpeg
  • 3618c_8db7265c03d41b8_sm.jpeg
  • 3618d_8db7265bf650ac0_sm.jpeg

fotografi, numrerad 151/650, bildmått 28 x 41 cm, Proveniens: Werner Vögeli

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK