500 HENRY UNGER (FÖDD 1945)

4045a_8db999d12db4832_med.jpeg
  • 4045a_8db999d12db4832_sm.jpeg
  • 4045b_8db999d12f32bd0_sm.jpeg
  • 4045c_8db999d1399fb9a_sm.jpeg
  • 4045d_8db999d133e2cd1_sm.jpeg
  • 4045e_8db999d1418ae3c_sm.jpeg
  • 4045f_8db999d120c4e6a_sm.jpeg

Etsningar 2 st, tjurar och hästar, signerade och numrerade 27/50 resp 33/95, bildmått 25 x 40 resp 22,5 x 29,5 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK