317 ROYAL DOULTON, CA 105 DELAR

3774a_8db97eebab61da6_med.jpeg
  • 3774a_8db97eebab61da6_sm.jpeg
  • 3774b_8db97eebeb73e05_sm.jpeg
  • 3774j_8db97eeb283df86_sm.jpeg
  • 3774d_8db97eeb27f2923_sm.jpeg
  • 3774f_8db97eeb08fa5c2_sm.jpeg
  • 3774g_8db97eeb85e2fcf_sm.jpeg
  • 3774i_8db97eec3aaf4b9_sm.jpeg
  • 3774k_8db97eebe326ce4_sm.jpeg
  • 3774l_8db97eec55a3c9d_sm.jpeg

"Temple", porslin,

  • Skick:lock, kanna och djup tallrik med lagningar, nagg förekommer

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK