428 GUNNAR S MALM (1909-1986), "Simrishamn"

4132a_8dba31a24df351e_med.jpeg
  • 4132a_8dba31a24df351e_sm.jpeg
  • 4132b_8dba31a26bda9cc_sm.jpeg
  • 4132c_8dba31a26a0d806_sm.jpeg
  • 4132d_8dba31a282c2413_sm.jpeg

Olja på pannå, signerad, bildmått 53,5x42 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK