171 LARS TÄRNING (F. 1945), Fönsterutsikt

3835a_8db98e6c100167a_med.jpeg
  • 3835a_8db98e6c100167a_sm.jpeg
  • 3835b_8db98e6c14a3849_sm.jpeg
  • 3835c_8db98e6c0a2ff70_sm.jpeg
  • 3835d_8db98e6c1cd0499_sm.jpeg

signerad 1989, olja på pannå, utställd: Gröna Paletten Stockholm 1989, bildmått 24x26 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK