333 SPARUR, 1900-talets första hälft

4330a_8dbae0d0941f98f_med.jpeg
  • 4330a_8dbae0d0941f98f_sm.jpeg
  • 4330b_8dbae0d0827b0eb_sm.jpeg
  • 4330c_8dbae0d08b3a262_sm.jpeg
  • 4330d_8dbae0d085e9170_sm.jpeg
  • 4330e_8dbae0d0a7aa646_sm.jpeg
  • 4330f_8dbae0d09dcf572_sm.jpeg

Aktiebolaget Sparuret, ek med förgylld dekor, hö 24, 20x8,5 cm

  • Skick:Ej funktionstestad

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK