92 TALLRIKAR, 10 st, Qianlong (1736-1795),

4467a_8dbb9065291bb4f_med.jpeg
  • 4467a_8dbb9065291bb4f_sm.jpeg
  • 4467b_8dbb90655ac365c_sm.jpeg
  • 4467c_8dbb906583b8458_sm.jpeg
  • 4467a_8dbb5d0e31cffb3_sm.jpeg
  • 4467b_8dbb5d0e312d3cb_sm.jpeg
  • 4467c_8dbb5d0e2fe6c70_sm.jpeg
  • 4467d_8dbb5d0e2e89fd3_sm.jpeg
  • 4467e_8dbb5d0e3029704_sm.jpeg
  • 4467f_8dbb5d0e32f9d91_sm.jpeg
  • 4467g_8dbb5d0e34d8e14_sm.jpeg
  • 4467k_8dbb90745b2d205_sm.jpeg
  • 4467l_8dbb90747ea25fc_sm.jpeg
  • 4467m_8dbb90749a975ad_sm.jpeg

Porslin, dekor i famille rose, diam 22,5 cm

  • Skick:2 st med lagningar, 2 st med sprickor, flertal med nagg

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK