383 SÄNGSKÅP, ett par, Kina, 1900-tal

10180a_8dcfe799394342f_med.jpeg
  • 10180a_8dcfe799394342f_sm.jpeg
  • 10180b_8dcfe7994635f47_sm.jpeg
  • 10180c_8dcfe79959d67b0_sm.jpeg
  • 10180d_8dcfe7997737ed9_sm.jpeg
  • 10180e_8dcfe799888db48_sm.jpeg
  • 10180f_8dcfe799935ba58_sm.jpeg

Svart lack, dekor i gul och rött av fjärilar, hö 61, 40x30 cm

  • Skick:Skador, färgbortfall

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK