184 STOL, 1800-tal, sannolikt England

2442c_8db3519d0b334b7_med.jpeg
  • 2442c_8db3519d0b334b7_sm.jpeg
  • 2442a_8db3519cf4f594a_sm.jpeg
  • 2442b_8db3519cfb86704_sm.jpeg
  • 2442d_8db3519cee5ef60_sm.jpeg
  • 2442e_8db3519d08463fe_sm.jpeg
  • 2442f_8db3519d1cdf9db_sm.jpeg

rikt skuren dekor, krönt av krona

  • Skick:bruksslitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK