432 TVÄRFLÖJT, Yamaha, Modell YFL-21S

4157a_8dbad2bf8e61aa5_med.jpeg
  • 4157a_8dbad2bf8e61aa5_sm.jpeg
  • 4157b_8dbad2bf5d7fa96_sm.jpeg
  • 4157c_8dbad2bf6459b2e_sm.jpeg
  • 4157d_8dbad2bf8b7269f_sm.jpeg
  • 4157e_8dbad2bf1bcbdcb_sm.jpeg
  • 4157f_8dbad2bfb3be885_sm.jpeg

Yamaha, Japan, förgylld förnicklad, flöjt med huvudstycke, kaross och mekanism i försilvrat nickelsilver, 1970-tal, serienummer 043270, i originalfodral, Lä 66,5 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK