81 MATSERVIS, 60 delar, Rörstrand

5059a_8dbd54ce7176f58_med.jpeg
  • 5059a_8dbd54ce7176f58_sm.jpeg
  • 5059b_8dbd54ce8817d09_sm.jpeg
  • 5059c_8dbd54cea104cf1_sm.jpeg
  • 5059d_8dbd54cec3a0fa9_sm.jpeg
  • 5059e_8dbd54cee77c03c_sm.jpeg
  • 5059f_8dbd54cf085883b_sm.jpeg
  • 5059g_8dbd54cf160b248_sm.jpeg

typ empire, 1900-talets början, bestående av 20 tallrikar, 15 mindre tallrikar, 7 djupa tallrikar, 12 assietter, 4 uppläggningsfat, 1 skål på fot samt såskanna

  • Skick:skål på fot lagad, nagg kan förekomma

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK