159 MATSERVISDELAR, 40 st, 1900-tal

5060a_8dbd4766e2a8763_med.jpeg
  • 5060a_8dbd4766e2a8763_sm.jpeg
  • 5060b_8dbd47670030025_sm.jpeg
  • 5060c_8dbd476724fd704_sm.jpeg
  • 5060d_8dbd47674227024_sm.jpeg
  • 5060e_8dbd47675ab0c0b_sm.jpeg
  • 5060f_8dbd47676c61491_sm.jpeg
  • 5060g_8dbd47677dce13a_sm.jpeg
  • 5060h_8dbd4767915acf3_sm.jpeg
  • 5060i_8dbd47679a62794_sm.jpeg
  • 5060j_8dbe436aff980a2_sm.jpeg
  • 5060k_8dbe436b0e0a0b1_sm.jpeg
  • 5060l_8dbe436b225ca0f_sm.jpeg
  • 5060m_8dbe436b331bf8c_sm.jpeg
  • 5060n_8dbe436b45a418a_sm.jpeg
  • 5060o_8dbe436b5ca0bad_sm.jpeg
  • 5060p_8dbe436b7487478_sm.jpeg
  • 5060q_8dbe436b8dfc03d_sm.jpeg

Adams, England, flintgods

  • Skick:nagg kan förekomma

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK