314 SKRIVBORDSSTOL, 1800-tal, mahogny

5533a_8dbec0e50bb8f3f_med.jpeg
  • 5533a_8dbec0e50bb8f3f_sm.jpeg
  • 5533b_8dbec0e52e6b3b0_sm.jpeg
  • 5533c_8dbec0e54f8811b_sm.jpeg
  • 5533d_8dbec0e5652e070_sm.jpeg
  • 5533e_8dbec0e57c77db4_sm.jpeg
  • 5533f_8dbec0e59696501_sm.jpeg
  • 5533g_8dbec0e5cc2e0c9_sm.jpeg
  • 5533h_8dbec0e5f5011f0_sm.jpeg

England, skinnklädd, sitthöjd 45 cm, totalhöjd 89 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK