158 SPEGELLAMPETT, Louis XV-stil, 1900-tal

5718a_8dbfbbdde957596_med.jpeg
  • 5718a_8dbfbbdde957596_sm.jpeg
  • 5718a_8dbf7267400be83_sm.jpeg
  • 5718b_8dbf72675327e5a_sm.jpeg
  • 5718c_8dbf7267654010f_sm.jpeg
  • 5718d_8dbf72677487359_sm.jpeg
  • 5718e_8dbf7267809b678_sm.jpeg
  • 5718f_8dbf7267889e1f2_sm.jpeg

för 2 ljus, träskuren och förgylld, höjd 64 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK