262 SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-tal

7021a_8dc4505a41c8a3d_med.jpeg
  • 7021a_8dc4505a41c8a3d_sm.jpeg
  • 7021b_8dc4505a72bb5cf_sm.jpeg
  • 7021c_8dc4505a9e21080_sm.jpeg
  • 7021d_8dc4505aca6e84c_sm.jpeg
  • 7021e_8dc4505b00d975a_sm.jpeg
  • 7021f_8dc4505b3a4fa6c_sm.jpeg
  • 7021g_8dc4505b6814a43_sm.jpeg
  • 7021h_8dc4505b8fe64f0_sm.jpeg

Brunt skinn, senare fötter, sitthöjd ca 40, lä 226, dj 94 cm

  • Skick:Bruksslitage, fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK