362 BÄNK, 1900-talets andra hälft, furu

7026c_8dc3c623f28ecaa_med.jpeg
  • 7026c_8dc3c623f28ecaa_sm.jpeg
  • 7026a_8dc3c623a869060_sm.jpeg
  • 7026b_8dc3c623cff3764_sm.jpeg
  • 7026d_8dc3c62411c62d3_sm.jpeg
  • 7026e_8dc3c6242f22ec2_sm.jpeg
  • 7026f_8dc3c6244815b44_sm.jpeg

Hö 41, 130 x 42 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK