234 SKRIVBORD, med stol, 1920/30-tal

7183a_8dc44f3d872a54e_med.jpeg
  • 7183a_8dc44f3d872a54e_sm.jpeg
  • 7183c_8dc44f3e0d3108e_sm.jpeg
  • 7183b_8dc44f3dc42491f_sm.jpeg
  • 7183d_8dc44f3e54d7b5d_sm.jpeg
  • 7183e_8dc44f3e8ede54e_sm.jpeg
  • 7183f_8dc44f3ec19a137_sm.jpeg
  • 7183g_8dc44f3efcb9a1c_sm.jpeg
  • 7183h_8dc44f3f37416b9_sm.jpeg
  • 7183i_8dc44f3f6d71857_sm.jpeg
  • 7183j_8dc44f3fa31ab88_sm.jpeg

Flambjörk, med invändiga lådor och beslag i mässing, hö ca 78, 145 x 80 cm

  • Skick:Slitage, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK