301 GUNGSTOL, 1800-talets slut

7316a_8dc4f346a269e32_med.jpeg
  • 7316a_8dc4f346a269e32_sm.jpeg
  • 7316b_8dc4f346bb276b3_sm.jpeg
  • 7316c_8dc4f346d4f4eea_sm.jpeg
  • 7316d_8dc4f34700a9586_sm.jpeg
  • 7316e_8dc4f34732684a7_sm.jpeg
  • 7316f_8dc4f3475269d3e_sm.jpeg
  • 7316g_8dc4f347716ae1a_sm.jpeg

Vitmålad, textilklädsel, sitthöjd 40, total höjd 96, bredd 55 cm

  • Skick:Lagning

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK