408 BARSTOLAR, 3 st Johanson Design

8116a_8dc6ea3fc6a2963_med.jpeg
  • 8116a_8dc6ea3fc6a2963_sm.jpeg
  • 8116b_8dc6ea3ff393b89_sm.jpeg
  • 8116i_8dc6ea40a7d4a56_sm.jpeg
  • 8116c_8dc6ea401bdd0f9_sm.jpeg
  • 8116d_8dc6ea403714a5c_sm.jpeg
  • 8116e_8dc6ea404e58e4c_sm.jpeg
  • 8116f_8dc6ea406595de1_sm.jpeg
  • 8116g_8dc6ea407b88af7_sm.jpeg
  • 8116h_8dc6ea408ed21d8_sm.jpeg

Markaryd, 1960/70-tal, underrede i mässingsfärgad metall med fotstöd, sitsar och brickor klädda i konstläder, snurrbara, etikettmärkta, sitthöjd 76, totalhöjd 99 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK