69 SLAGBORD MED 4 KARMSTOLAR

8339a_8dc849529228efd_med.jpeg
  • 8339a_8dc849529228efd_sm.jpeg
  • 8339b_8dc84952a53da70_sm.jpeg
  • 8339e_8dc84952e39f05c_sm.jpeg
  • 8339c_8dc84952b54a468_sm.jpeg
  • 8339d_8dc84952cde53c8_sm.jpeg
  • 8339f_8dc84952f803356_sm.jpeg
  • 8339g_8dc84953124eccc_sm.jpeg
  • 8339h_8dc849532531fbe_sm.jpeg
  • 8339i_8dc8495339017ca_sm.jpeg
  • 8339j_8dc849534a60106_sm.jpeg
  • 8339k_8dc849535b6110c_sm.jpeg
  • 8339l_8dc849536c21686_sm.jpeg
  • 8339m_8dc8495379ac84b_sm.jpeg
  • 8339n_8dc849538ad7912_sm.jpeg
  • 8339o_8dc84953a30b063_sm.jpeg

rokokostil, 1900-tal, 2 lådor, höjd 75, bredd 88, totallängd 178 cm, sitthöjd stolar 46 cm

  • Skick:slitage, repor

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK