234 CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

8481a_8dc8490872a12ea_med.jpeg
  • 8481a_8dc8490872a12ea_sm.jpeg
  • 8481b_8dc849088b509d1_sm.jpeg
  • 8481c_8dc84908b75b68c_sm.jpeg
  • 8481d_8dc84908d774ca5_sm.jpeg
  • 8481e_8dc84908f35d9c8_sm.jpeg
  • 8481f_8dc8490907ef850_sm.jpeg
  • 8481g_8dc84909112f3d5_sm.jpeg

brunt skinn, rygg med djuphäftade knappar, längd 210 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK