347 MJÄRDAR, 3 st, 1900-talets första hälft

8922a_8dcb873d9fece9a_med.jpeg
  • 8922a_8dcb873d9fece9a_sm.jpeg
  • 8922b_8dcb873dbb5b4c0_sm.jpeg
  • 8922c_8dcb873dd5de2ef_sm.jpeg
  • 8922d_8dcb873e030b87d_sm.jpeg
  • 8922e_8dcb873e2d06bff_sm.jpeg

flätad en, höjd 76 cm vardera. Proviniens: Gunnar Bengtssons samlingar

  • Skick:en skadad
  • Proveniens:Proviniens: Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK