291 KAFFEBEHÅLLARE, "Triangelns kaffe"

8971b_8dcbba816404b9c_med.jpeg
  • 8971b_8dcbba816404b9c_sm.jpeg
  • 8971a_8dcbba813e2e33c_sm.jpeg
  • 8971c_8dcbba8185a9ce8_sm.jpeg
  • 8971d_8dcbba81b0e8140_sm.jpeg
  • 8971e_8dcbba81cfa2891_sm.jpeg
  • 8971f_8dcbba81ed29acb_sm.jpeg
  • 8971g_8dcbba820de8230_sm.jpeg
  • 8971h_8dcbba8227be2d4_sm.jpeg
  • 8971i_8dcbba82384b772_sm.jpeg
  • 8971j_8dcbba824dd1cc0_sm.jpeg

För affärsbruk, 1900-talets mitt, metall och glas, längd 69, bredd 37, höjd 68 cm

  • Skick:slitage, senare ben medföljer (ej monterade)

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK