38 STOLAR, 11 st, Grange, 1980-tal

9830a_8dcf8e696e9d7bf_med.jpeg
  • 9830a_8dcf8e696e9d7bf_sm.jpeg
  • 9830b_8dcf8e698430722_sm.jpeg
  • 9830c_8dcf8e69a9d7e8b_sm.jpeg
  • 9830d_8dcf8e69c3d0165_sm.jpeg
  • 9830e_8dcf8e69f45c8a1_sm.jpeg
  • 9830f_8dcf8e6a2419cb4_sm.jpeg
  • 9830g_8dcf8e6a3fced55_sm.jpeg
  • 9830h_8dcf8e6a5d445cc_sm.jpeg
  • 9830i_8dcffff4c8192b3_sm.jpeg
  • 9830j_8dcf8e6a84beda5_sm.jpeg
  • 9830k_8dcf8e6aa4504b0_sm.jpeg

Körsbärsträ

  • Skick:Vissa sitsar med slitage och fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK