284 ARDY STRÜWER (1939-2023)

9991a_8dcf8c20ce56f64_med.jpeg
  • 9991a_8dcf8c20ce56f64_sm.jpeg
  • 9991b_8dcf8c20f617a6a_sm.jpeg
  • 9991c_8dcf8c211dddfc0_sm.jpeg
  • 9991d_8dcf8c213d96d41_sm.jpeg
  • 9991e_8dcf8c2154cbe66_sm.jpeg
  • 9991f_8dcf8c21724e2b0_sm.jpeg

"Haut de cagnes", signerad och numrerad 187/250, bildmått 57 x 76 cm

  • Skick:skadat glas

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK