48 JOSEF FRANK (1885-1967)

8646a_8dc944f8d987a59_med.jpeg
  • 8646a_8dc944f8d987a59_sm.jpeg
  • 8646b_8dc944f90bd8390_sm.jpeg
  • 8646c_8dc944f91fb1d50_sm.jpeg
  • 8646d_8dc944f945e000b_sm.jpeg
  • 8646e_8dc944f962b6f37_sm.jpeg
  • 8646f_8dc944f97f6011d_sm.jpeg
  • 8646g_8dc944f9b7aa137_sm.jpeg
  • 8646h_8dc944f9db34dab_sm.jpeg
  • 8646i_8dc944f9f38af09_sm.jpeg

bordslampor, ett par, modell 2574, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft, en skärm med Josef Frank tyg Anakreon, höjd 55 resp 54 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK