242 BRICKSTOLAR, 3 st, 17/1800-tal

2491a_8db36aa6c2457af_med.jpeg
  • 2491a_8db36aa6c2457af_sm.jpeg
  • 2491b_8db36aa6aace4d6_sm.jpeg
  • 2491c_8db36aa6be550e9_sm.jpeg
  • 2491d_8db36aa6f156b04_sm.jpeg
  • 2491e_8db36aa68db5370_sm.jpeg
  • 2491f_8db36aa6dea27fb_sm.jpeg
  • 2491g_8db36aa6da21a3e_sm.jpeg

rödmålade, snarlika,

  • Skick:skador, lösa delar, delar saknas
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK