209 KG NILSSON (FÖDD 1942), färglitografi

4590a_8dbc337bd0bd79b_med.jpeg
  • 4590a_8dbc337bd0bd79b_sm.jpeg
  • 4590d_8dbc337c4888514_sm.jpeg
  • 4590b_8dbc337bfcd238a_sm.jpeg
  • 4590c_8dbc337c24eb314_sm.jpeg
  • 4590e_8dbc337c68158e3_sm.jpeg

komposition, signerad 2012, numrerad 152/175, bildmått 33 x 33 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK