224 STOLAR, 5 ST, ROKOKOSTIL, 1900-TAL

4639a_8dbc64bb917d61c_med.jpeg
  • 4639a_8dbc64bb917d61c_sm.jpeg
  • 4639g_8dbc64bc5b36f0c_sm.jpeg
  • 4639c_8dbc64bbe88be89_sm.jpeg
  • 4639d_8dbc64bbfcb6eee_sm.jpeg
  • 4639e_8dbc64bc110d41f_sm.jpeg
  • 4639f_8dbc64bc344f9f4_sm.jpeg
  • 4639h_8dbc64bc81e9243_sm.jpeg
  • 4639b_8dbc64bbc19157c_sm.jpeg

bemålade

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK