288 TIDNINGSSTÄLL/BOKSTÄLL, Jugend

5308a_8dbdbb595949d79_med.jpeg
  • 5308a_8dbdbb595949d79_sm.jpeg
  • 5308b_8dbdbb596d4afd9_sm.jpeg
  • 5308c_8dbdbb598829a2b_sm.jpeg
  • 5308d_8dbdbb599b54fea_sm.jpeg
  • 5308e_8dbdbb59b834de5_sm.jpeg
  • 5308f_8dbdbb59dd9ae62_sm.jpeg
  • 5308g_8dbdbb5a18e4a8e_sm.jpeg

Tidigt 1900-tal, fällbar skiva, ek, genomruten dekor i form stilliserade blad, hö 87, 48 x 22 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK