326 BJÖRN KRESTESEN (Född 1951),

5511a_8dbea7c68b15f17_med.jpeg
  • 5511a_8dbea7c68b15f17_sm.jpeg
  • 5511b_8dbea7c69a1c4bf_sm.jpeg
  • 5511c_8dbea7c6a9f36b2_sm.jpeg
  • 5511d_8dbea7c6c0afb4a_sm.jpeg
  • 5511e_8dbea7c6da1dfbd_sm.jpeg
  • 5511f_8dbea7c7143049d_sm.jpeg

2 st litografier, figurkompositioner, signerade och numrerade, 167/330 resp 233/320, bildmått 28 x 17 cm vardera

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK