168 HUSARSABEL, 1700-tal, Estland/Tyskland

7487a_8dc5487ef1515a6_med.jpeg
  • 7487a_8dc5487ef1515a6_sm.jpeg
  • 7487b_8dc60509dd84b61_sm.jpeg
  • 7487g_8dc6050f265a488_sm.jpeg
  • 7487h_8dc605136fc0c3e_sm.jpeg
  • 7487e_8dc5487fbc3d167_sm.jpeg
  • 7487b_8dc5487f1ec5506_sm.jpeg
  • 7487d_8dc5487f99f7de6_sm.jpeg
  • 7487c_8dc5487f5f240d5_sm.jpeg

med inskription "Hussar" och dekor, lä 94 cm

  • Skick:Skador, slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK