311 BARNSTOL, 1900-talets mitt, lövträ

8552a_8dc9053f64c7c4e_med.jpeg
  • 8552a_8dc9053f64c7c4e_sm.jpeg
  • 8552b_8dc9053fa266a26_sm.jpeg
  • 8552c_8dc90540157adb0_sm.jpeg
  • 8552d_8dc90540814c269_sm.jpeg
  • 8552e_8dc90540bbd951a_sm.jpeg
  • 8552f_8dc90540ef048b5_sm.jpeg

delbar och kan bilda en stol med ett bord framför sig, på hjul, höjd 86 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK