360 KAPTENSTOLAR, ett par, England

8931a_8dcb6c715d41156_med.jpeg
  • 8931a_8dcb6c715d41156_sm.jpeg
  • 8931b_8dcb6c717ff265a_sm.jpeg
  • 8931c_8dcb6c719a3c2fb_sm.jpeg
  • 8931d_8dcb6c71c3d5609_sm.jpeg
  • 8931e_8dcb6c71e6cfc91_sm.jpeg
  • 8931f_8dcb6c720906ab9_sm.jpeg

omkring 1900, ek, sitthöjd 44, totalhöjd 77 cm.

Proveniens: Gunnar Bengtssons samlingar

  • Skick:bruksslitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK