193 SMINKBORD, 1900-talets mitt, Bra Bohag

9063b_8dccdba359cbebf_med.jpeg
  • 9063b_8dccdba359cbebf_sm.jpeg
  • 9063d_8dccdba394a3d5a_sm.jpeg
  • 9063c_8dccdba377e7bfc_sm.jpeg
  • 9063a_8dccdba34adbd2c_sm.jpeg
  • 9063e_8dccdba3b4a580c_sm.jpeg
  • 9063f_8dccdba3d275713_sm.jpeg
  • 9063g_8dccdba3f494804_sm.jpeg

Fröseke AB, Nybro-fabriken, teak, fällbar funktion, hö 72, 94 x 44 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK