291 HELENA TYNELL (1918-2016)

9221a_8dcd3eca5d8f4d9_med.jpeg
  • 9221a_8dcd3eca5d8f4d9_sm.jpeg
  • 9221b_8dcd3eca71a47bc_sm.jpeg
  • 9221c_8dcd3eca8237e57_sm.jpeg
  • 9221d_8dcd3eca998afbc_sm.jpeg
  • 9221e_8dcd3ecaabd6e1c_sm.jpeg
  • 9221f_8dcd3ecac5c6883_sm.jpeg

Fönsterlampor, ett par, för Limburg, 1960-tal, bubbelglas, höjd 15, diam 14 cm

  • Skick:en kupa med nagg och lagning, upphängning ej original

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK