81 STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft

9604a_8dce20fa8e3bbe1_med.jpeg
  • 9604a_8dce20fa8e3bbe1_sm.jpeg
  • 9604b_8dce20faab01a85_sm.jpeg
  • 9604c_8dce20fad00be2c_sm.jpeg
  • 9604d_8dce20fb0179417_sm.jpeg
  • 9604e_8dce20fb269d824_sm.jpeg
  • 9604f_8dce20fb4d9d6bd_sm.jpeg
  • 9604g_8dce20fb624737e_sm.jpeg

Fabryka Mebli Gietyc, Polen, betsad bok, sits och ryggbricka i rotting, stämpel och etikettmärkta FMG, sitthöjd 47, totalhöjd 110 cm

  • Skick:stomme med bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK