297 MINIATYRTAVLOR, 5 st

9633a_8dce6cee2a54860_med.jpeg
  • 9633a_8dce6cee2a54860_sm.jpeg
  • 9633b_8dce6cee4045a29_sm.jpeg
  • 9633c_8dce6cee6205ff1_sm.jpeg
  • 9633d_8dce6cee86e0871_sm.jpeg
  • 9633e_8dce6ceeace66b9_sm.jpeg
  • 9633f_8dce6ceec753a08_sm.jpeg
  • 9633g_8dce6ceed8f5970_sm.jpeg

Akvarell, tärna, signerad Smitternborg, färgetsningar 2 st, signerade G. Nielmén, färgetsning, oidentifierad konstnär, katter, färglitografi, oidentifierad konstnär, fisk

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK