121 STOLAR, 6 st, Domitalia, Italien, 1900/2000-tal

4706a_8dbc5952d0d1f08_med.jpeg
  • 4706a_8dbc5952d0d1f08_sm.jpeg
  • 4706b_8dbc5952e08e4c3_sm.jpeg
  • 4706c_8dbc5952eea5b08_sm.jpeg
  • 4706d_8dbc5952fad1a10_sm.jpeg
  • 4706e_8dbc595305b3edd_sm.jpeg
  • 4706f_8dbc595311ff1ad_sm.jpeg
  • 4706g_8dbc595328c722d_sm.jpeg

Förkromade ben, svart läder. etikettmärkta, Sitthöjd 45, tot hö 86, br 41 cm

  • Skick:vissa med slitage, tryckmärken,

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK