286 HUNTING TABLE, 1900-tal, England

5282a_8dbdc67e0cf87de_med.jpeg
  • 5282a_8dbdc67e0cf87de_sm.jpeg
  • 5282b_8dbdc67e171b317_sm.jpeg
  • 5282c_8dbdc67e25e76d4_sm.jpeg
  • 5282d_8dbdc67e348f9cf_sm.jpeg
  • 5282e_8dbdc67e3d4819b_sm.jpeg
  • 5282f_8dbdc67e42853e9_sm.jpeg
  • 5282g_8dbdc67e4d72a2b_sm.jpeg

mahogny och ek, höjd 51, 151 x 89 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK