373 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 18/1900-tal

5244a_8dbdc6a477a3660_med.jpeg
  • 5244a_8dbdc6a477a3660_sm.jpeg
  • 5244e_8dbdc6a498462dd_sm.jpeg
  • 5244c_8dbdc6a48a38ebe_sm.jpeg
  • 5244b_8dbdc6a4832f99c_sm.jpeg
  • 5244d_8dbdc6a49211498_sm.jpeg
  • 5244f_8dbdc6a4a00c44c_sm.jpeg

olja på papp, insjölandskap med båtar samt möjligen motiv från Uppsala med Uppsala slott, bildmått 22 x 26 cm vardera

  • Skick:en tavla med ramskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK