398 TARULIISA WARSTA, Finland, samtida

5253a_8dbdc6b571be8bc_med.jpeg
  • 5253a_8dbdc6b571be8bc_sm.jpeg
  • 5253b_8dbdc6b57dc01bc_sm.jpeg
  • 5253c_8dbdc6b5879eb11_sm.jpeg
  • 5253d_8dbdc6b58dad28d_sm.jpeg
  • 5253e_8dbdc6b5961e9ba_sm.jpeg

litografi, "Talven lempeytta", signerad 1996, numrerad 59/83, bildmått 16 x 25 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK