- Klockor & UrRensa filter
FICKURSNYCKEL, 18k guld, 1800-tal
Slutpris3 000 SEK
ARMBANDSUR, Tissot Seastar Seven, 18K
Slutpris3 200 SEK
ARMBANDSUR, CERTINA, 18K Guld
Slutpris3 200 SEK
ARMBANDSUR, CERTINA, 18K Guld
Slutpris3 200 SEK
VÄGGUR, 1800-talets slut, Leijaur
Slutpris450 SEK
VÄGGUR, daterat 1870, nygotisk stil
Slutpris150 SEK
URVERK för golvur, 1700-tal
Slutpris550 SEK
BORDSPENDYL, förgylld metall
Slutpris500 SEK
VÄGGUR, 1900-talets första hälft, björk
Slutpris150 SEK
ARMBANDSUR, 5 st, i parti
Slutpris500 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft
Slutpris150 SEK
LODREGULATOR, omkring 1900
Slutpris400 SEK