360 ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011), litografi

5520a_8dbec2089d9d301_med.jpeg
  • 5520a_8dbec2089d9d301_sm.jpeg
  • 5520b_8dbec208a7aefe8_sm.jpeg
  • 5520c_8dbec208bed1085_sm.jpeg
  • 5520d_8dbec208d941a33_sm.jpeg
  • 5520e_8dbec208f184505_sm.jpeg

komposition, signerad och numrerad 244/330, oramad, bildmått 62 x 57 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK