87 BRUNO LILJEFORS (1830-1969)

5749a_8dbf24a0a8cee2e_med.jpeg
  • 5749a_8dbf24a0a8cee2e_sm.jpeg
  • 5749b_8dbf24a0e21efb0_sm.jpeg
  • 5749c_8dbf24a0fc27a45_sm.jpeg
  • 5749d_8dbf24a11907342_sm.jpeg
  • 5749e_8dbf24a13f843ce_sm.jpeg
  • 5749f_8dbf24a15f99c4a_sm.jpeg
  • 5749g_8dbf24a17b4d4df_sm.jpeg

studio av träd, signerad BL, olja på pannå, enligt etikett: detaljskiss för Bruno Liljefors målning "Tjuvskytt" samt märkt med sterbhus stämpel från Uplands enskilda bank, bildmått 14,5 x 22 cm

  • Skick:Visst färgbortfall

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK