408 KEVORK ZABOUNIAN (född 1933)

5737a_8dbf0f4e55cf311_med.jpeg
  • 5737a_8dbf0f4e55cf311_sm.jpeg
  • 5737b_8dbf0f4e6359987_sm.jpeg
  • 5737c_8dbf0f4e6da672d_sm.jpeg
  • 5737d_8dbf0f4e70ae9da_sm.jpeg
  • 5737e_8dbf0f4e784a96c_sm.jpeg
  • 5737f_8dbf0f4e81b7e31_sm.jpeg
  • 5737g_8dbf0f4e8ef9a97_sm.jpeg

färglitografi, "Model 1", signerad och numrerad 170/220, bildmått 65 x 45 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK