94 NISSE FRANZÉN (1932-2018), olja på duk

5506a_8dbeaa52e6047bd_med.jpeg
  • 5506a_8dbeaa52e6047bd_sm.jpeg
  • 5506b_8dbeaa530c42c26_sm.jpeg
  • 5506c_8dbeaa533a10608_sm.jpeg
  • 5506d_8dbeaa53577a66f_sm.jpeg
  • 5506e_8dbeaa537254ad3_sm.jpeg
  • 5506f_8dbeaa538baa9d2_sm.jpeg
  • 5506g_8dbeaa53a1c8239_sm.jpeg
  • 5506h_8dbeaa53b62d36b_sm.jpeg

"Vinterutsikt", signerad, bildmått 46 x 62 cm

Utställd: Galleri Axlund, Stockholm 1986

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK