Kanonauktioner 16 december 2023
- LeksakerRensa filter
KIDDIE RIDE, 1970-tal, R.G. Mitchell
Slutpris2 200 SEK
BARBIE & KEN, dockor, 5 st, 1960-tal
Slutpris700 SEK
Slutpris800 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets mitt
Slutpris550 SEK
STAR WARS, "Darth Vader", stor actionfigur
Slutpris1 100 SEK
STIGA, Ishockeyspel, "Play Off 21"
Slutpris650 SEK
BORDSLAMPA, "Minnie Mouse", Walt Disney
Slutpris300 SEK
BARBIESAMLING, 1960-tal
Slutpris2 100 SEK