Kanonauktioner 16 december 2023
- ÖvrigtRensa filter
SKRIN, omkring 1900
Slutpris3 400 SEK
ANNIKA CARELL (f. 1967), Figurin, Drake
Slutpris750 SEK
KIDDIE RIDE, 1970-tal, R.G. Mitchell
Slutpris2 200 SEK
SÄCK/RYGGSÄCK, skinn
Slutpris300 SEK
MARIO TRIMARCHI (f. 1958), Fruktskål
Slutpris500 SEK
REKLAMWOBBLER lä 70 cm
Slutpris1 500 SEK
BETJÄNINGSTAVLA, omkring 1900
Slutpris2 500 SEK
BRICKOR, 5 st, varav ett par, nysilver
Slutpris850 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal, förgylld
Slutpris500 SEK
STIGA, Ishockeyspel, "Play Off 21"
Slutpris650 SEK
FIGURINER, 3 st, Veronese Design, Frankrike
Slutpris1 000 SEK
PIGTITTARE, 1800-talets andra hälft
Slutpris150 SEK
KAROTT MED LOCK, England
Slutpris200 SEK
BORDSDEKORATIONER, ett par
Slutpris100 SEK
RESEKOFFERT/RESEGARDEROB
Slutpris450 SEK
TOMTAR, 3 st, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
JULGRANSKULOR, ca 25 st, äldre
Slutpris500 SEK
KLOCKSTAPEL, juldekoration, 1900-tal
Slutpris550 SEK
MODELL AV ÅMÅLS KYRKA, Adventskyrka
Slutpris400 SEK
MILITÄRCYKEL, 1960-tal
Slutpris800 SEK
BADKAR, 1900-talets första hälft, zink
Slutpris1 300 SEK
TAVELRAMAR, 2 st, förgyllda
Slutpris200 SEK
PALL, Kenya, trä och metall
Slutpris100 SEK
DOCKA, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
ZEBRASKINN, enligt uppgift 1930-tal
Slutpris550 SEK
STÄMPELSET, (typer), Borås Stämpelfabrik
Slutpris450 SEK
SIW MALMKVIST, EP skivor, 10 st
Slutpris150 SEK
SAMLING PARFYMFLASKOR, i parti
Slutpris400 SEK
Slutpris550 SEK
434
PARTI ÄLDRE KAMEROR/FILMKAMEROR
Slutpris100 SEK