132 ÄLDRE GRAFISKT BLAD

6072a_8dc110e59f4ea91_med.jpeg
  • 6072a_8dc110e59f4ea91_sm.jpeg
  • 6072b_8dc110e5aaa003f_sm.jpeg
  • 6072c_8dc110e5ca4e5a8_sm.jpeg
  • 6072d_8dc110e5f4ddd89_sm.jpeg
  • 6072e_8dc110e614892b7_sm.jpeg

"L' auverture du dessus d'un fourneau", förgylld ram från 1800-talet, bildmått 30 x 40 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK